Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

"Розбудова правової держави починається з захисту прав кожної людини." Сергій Крижанівський

 

Крижанівський Сергій Вікторович

БІОГРАФІЯ

Заслужений юрист України, голова адвокатського об'єднання ''Юридичне бюро ''Крижанівський та партнери'', віце-президент Міжнародного фонду юристів України.

Народився 1 жовтня 1961 року в місті Шепетівка Хмельницької області. У 1978 році закінчив Літківську середню школу Броварського району Київської області. Трудовий шлях почав токарем Київського заводу імені Лепсе. Працював електромонтажником на підприємстві ''Київміськсвітло''.

У жовтні 1979 році був призваний на строкову службу в Збройні Сили СРСР. Мрія стати кадровим військовим здійснилася у вересні 1980 року, коли Сергія Крижанівського було зараховано до Новосибірського вищого військово-політичного загальновійськового вчилища.

У 1984 році отримав кваліфікацію ''офіцер-політпрацівник'', ''вчитель історії та суспільствознавства''.

З 1984 року по червень 1989 року проходив службу в повітряно-десантних військах СРСР. На його рахунку 123 стрибки з парашутом. Має також досвід роботи в правоохоронних органах – до серпня 1990 року служив в управлінні внутрішніх справ міста Києва.

Новий етап у житті Сергія Крижанівського – вступ у 1990 році на юридичний факультет Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. Він усвідомлював: на юридичній ниві принесе більше користі суспільству, бо змінився час, змінилася країна. У жовтні 1998 р. здобув кваліфікацію адвоката.

Спеціалізується у галузях: конституційне право, кримінальне право, господарське право, цивільне право, міжнародне право, авторське право, патентне право, фінансове право, захист прав людини, інші галузі права.

Для Сергія Крижанівського найголовніша спеціалізація – захист прав людини. На його переконання, важливий успіх не заради успіху, а яким чином він здобувається. Головне, щоб при цьому дотримувалися честь, гідність, моральні норми. Закономірно, що на логотипі адвокатського об'єднання ''Юридичне бюро "Крижанівський та партнери", зображено компас, який символізує рух до клієнта, тобто до людини, яка потребує допомоги.

Сергій Крижанівський працював на громадських засадах радником міністра Кабінету Міністрів України, радником міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Вперше в Україні реалізував проект безкоштовної віртуальної правової допомоги, створивши сайт www.911.kiev.ua.

Сергій Вікторович реалізує мету створення ''Служби інформаційної допомоги в Україні" (Служба 911) – створення фонду універсальної інформації для забезпечення прав громадян, соціального захисту населення та розвитку бізнесу в Україні. Об'єднання зусиль юристів з різних регіонів України, країн СНД і далекого зарубіжжя для надання правової допомоги громадянам та організаціям. Скажімо, істотні відмінності між законодавством Росії та України заважали російським юристам надавати кваліфіковані відповіді нашим співвітчизникам. Нині цю проблему вирішено завдяки створенню вітчизняного сайту.

До речі, ще на зорі Незалежності було видано Указ Президента України про створення інформаційної допомоги населенню України. На жаль, він не був реалізований, на думку Сергія Крижанівського, через спротив окремих міністерств та відомств, які бояться втратити свої прибутки. Якби ж ця служба запрацювала в державних органах управління, вона принесла б багато користі для країни загалом.

Сергій Крижанівський бере активну участь у міжнародних семінарах, конференціях, симпозіумах, представляючи Україну як важливого і надійного партнера світового співтовариства. В політичному плані Україна, на переконання Сергія Вікторовича, також посідає серйозну позицію, бо є містком між Заходом і Сходом. Маючи високий професіоналізм, великий багаж досвіду, прагне займатися законотворчою діяльністю у парламенті.

Для Сергія Крижанівського партнерами і водночас вчителями є Валерій Євдокимов, Володимир Рижий, Василь Онопенко, Віктор Гвоздецький.

Захоплення: політ на літаках, підводне плавання, рибалка, футбол.

Родинні цінності: ''Найголовніше – вірність!''.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»